SPORT REVOLUTION - Revista sportului românesc|Saturday, September 23, 2017
Sunteti aici: Home » Sporturi de contact » Arte marţiale » Rezultate obţinute la Competiţia Naţională de PANGRATION ATHLIMA – Bucureşti, 02.04.2011

Rezultate obţinute la Competiţia Naţională de PANGRATION ATHLIMA – Bucureşti, 02.04.2011 

5876Pangrathion.jpg

PALI

9 ani

Feminin

Locul 1: Anastasia Alexandru, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

Masculin

Locul 1: Mihai Fierbîntu, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Andrei Mititică, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

9 – 11 ani:

Masculin

Locul 1: Andrei Constantin, Yamato-Kai, Bucureşti

Locul 2: Marian Fierbîntu, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 3: Victor Harea, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

12 – 14 ani:

Feminin

Locul 1: Monica Blidaru, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Sabina Miron, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

Masculin

Locul 1: Cristian Iordan, Kokusai

Locul 2: Andrei Constantin, Yamato-Kai

Locul 3: Andrei Răducan, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

15 – 18 ani:

Feminin – 48 Kg.

Locul 1: Gabriela Anei, CSM Sf. Gheorghe

Locul 2: Sorina Ioneanu, CSM Sf. Gheorghe

 

– 65 Kg.

Locul 1: Mary Ghasemi, Kokusai

Locul 2: Bianca Marinescu, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 3: Izabela Szabo, CSM Sf.Gheorghe

 

Masculin – 52 Kg.

Locul 1: Laurenţiu Maican, Yamato-Kai

Locul 2: Cristian Iordan, Kokusai

Locul 3: Andrei Zimbilschi, SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

– 60 Kg.

Locul 1: Răzvan Panait, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Cristian Pistol, CSM Sf. Gheorghe

Locul 3: Andrei Molnar, CSM Sf. Gheorghe

 

– 67 Kg.

Locul 1: Vlad Coşovan, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Cătălin Petran, Fudo-Shin-Ryu

Locul 3: Liviu Benţea, Kokusai

 

+ 18 ani:

Feminin – 56 Kg.

Locul 1: Clara Victoria Pătrugan, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Roxana Gearap, Yamato-Kai

Locul 3: Denisa Bularcă, CSM Sf. Gheorghe

 

– 70 Kg.

Locul 1: Eva Szasz, CSM Sf. Gheorghe

Locul 2: Melinda Molnar, CSM Sf. Gheorghe

 

Masculin – 66 Kg.

Locul 1: Vlad Coşovan, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Işfan, Tamashy

Locul 3: Alexandru Voinea, SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

– 81 Kg.

Locul 1: Rinu Traşcă, Yamato-Kai

Locul 2: Constantin Obretin, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 3: Ionuţ Tudor, SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

SEMICONTACT

9 – 11 ani:

Masculin

Locul 1: Andrei Constantin, Yamato-Kai, Bucureşti

Locul 2: Marian Fierbîntu, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 3: Victor Harea, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

12 – 14 ani:

Feminin

Locul 1: Monica Blidaru, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Sabina Miron, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

Masculin

Locul 1: Cristian Iordan, Kokusai

Locul 2: Andrei Constantin, Yamato-Kai

Locul 3: Andrei Răducan, Club SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

15 – 18 ani:

Feminin – 48 Kg.

Locul 1: Gabriela Anei, CSM Sf. Gheorghe

Locul 2: Sorina Ioneanu, CSM Sf. Gheorghe

 

– 65 Kg.

Locul 1: Mary Ghasemi, Kokusai

Locul 2: Bianca Marinescu, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 3: Izabela Szabo, CSM Sf. Gheorghe

 

Masculin – 52 Kg.

Locul 1: Laurenţiu Maican, Yamato-Kai

Locul 2: Cristian Iordan, Kokusai

Locul 3: Andrei Zimbilschi, SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

– 60 Kg.

Locul 1: Răzvan Panait, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Ion Pană, CSM Sf. Gheorghe

Locul 3: Vlad Codreanu, CSM Sf. Gheorghe

 

– 67 Kg.

Locul 1: Vlad Coşovan, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Alexandru Voinea, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 3: Liviu Benţea, Kokusai

 

+ 18 ani:

Feminin – 56 Kg.

Locul 1: Clara Victoria Pătrugan, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Roxana Gearap, Yamato-Kai

Locul 3: Cristina Alexandru, CSM Sf. Gheorghe

 

– 70 Kg.

Locul 1: Eva Szasz, CSM Sf. Gheorghe

Locul 2: Melinda Molnar, CSM Sf. Gheorghe

 

Masculin – 66 Kg.

Locul 1: Vlad Coşovan, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Alexandru Voinea, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 3: Valentin Manolache, Yamato-Kai

 

– 81 Kg.

Locul 1: Constantin Obretin, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Adrian Titire, Yamato-Kai

Locul 3: Ionuţ Tudor, SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

FULLCONTACT

15 – 18 ani:

Masculin – 60 Kg.

Locul 1: Răzvan Panait, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Remus Herciu, CSM Sf. Gheorghe

Locul 3: Vlad Codreanu, CSM Sf. Gheorghe

 

– 67 Kg.

Locul 1: Alexandru Voinea, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Vlad Coşovan, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 3: Răzvan Lambrino, CSM Sf. Gheorghe

 

+ 18 ani:

Feminin – 56 Kg.

Locul 1: Clara Victoria Pătrugan, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Roxana Gearap, Yamato-Kai

Locul 3: Anamaria Kalanyos, CSM Sf. Gheorghe

 

– 70 Kg.

Locul 1: Melinda Molnar, CSM Sf. Gheorghe

Locul 2: Eva Szasz, CSM Sf. Gheorghe

 

Masculin – 66 Kg.

Locul 1: Alexandru Voinea, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 2: Vlad Coşovan, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 3: Valentin Manolache, Yamato-Kai

 

– 90 Kg.

Locul 1: Rinu Traşcă, Yamato-Kai

Locul 2: Michel Ancuţa, SHIN DAITO AKA Bucureşti

Locul 3: Ionuţ Tudor, SHIN DAITO AKA Bucureşti

 

+ 90 Kg.

Locul 1: George Zmau, Wu-Fun Bucureşti

Locul 2: Loy, Tamashy Timişoara

Locul 3: Ionuţ Tudor, SHIN DAITO AKA Bucureşti.

 

PE CLUBURI:

DEMONSTRAŢII (PALAISMATA, POLYDAMAS):

Locul 1: SHIN DAITO AKA

 

PANGRATION ATHLIMA (PALI, SEMICONTACT, FULLCONTACT):

Locul 1: SHIN DAITO AKA BUCUREŞTI

Locul 2: YAMATO-KAI

Locul 3: KOKUSAI

 

Clasament general:

Locul 1: SHIN DAITO AKA

Locul 2: Yamato-Kai

Locul 3: Kokusai

Articole relevante

Adaugă comentariu

Cod securitate * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.